Транспортні послуги

Автоматизована система оплати проїзду від КП ГІОЦ – це зручний інструмент для корпоративного придбання та поповнення транспортних карток на умовах безготівкового розрахунку з урахуванням встановлених тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті міста Києва та приміської електрички.

Переваги Системи:

  • Легкість: швидка онлайн-реєстрація та підключення особистого кабінету юридичної особи за веб-посиланням https://transcard.kyivcity.gov.ua/
  • Зручність: миттєве он-лайн формування рахунків та поповнення транспортних карток за безготівковим розрахунком через особистий кабінет юридичної особи.
  • Контроль: показники поточного балансу рахунку, історії поповнення та поїздок по кожній транспортній картці в реальному часі.

Детально ознайомитися з інформацією щодо роботи з системою ви можете в особистому кабінеті користувача* або за посиланнями:

     Інструкція з реєстрації та користування;

– Документи: договір, заява про приєднання, заява про надання послуг;

У разі виникнення будь-яких питань щодо функціонування системи, телефонуйте, будь ласка, за телефоном: (044) 366-81-10/40 або надсилайте повідомлення на електронну адресу: e-ticket@kyivcity.gov.ua.

Перейти до вмісту