Як оплатити проїзд?
Як оплатити проїзд?

Транспортною картою

Для одного пасажира:
прикладіть транспортну карту до позначки на валідаторі та дочекайтеся сигналу підтвердження оплати.

Для двох і більше пасажирів:

прикладіть транспортну карту до позначки на валідаторі та дочекайтеся сигналу підтвердження оплати. Спишеться одна
поїздка як зазвичай. Прикладіть карту повторно та перейдіть у режим вибору кількості поїздок кнопкою . Виберіть кількість додаткових пасажирів кнопками < та > . Щоб підтвердити вибір, натисніть OK та піднесіть до валідатора транспортну карту ще раз.

Банківською карткою

Прикладіть пластикову банківську картку, телефон чи смарт-годинник з Apple або Google Wallet до позначки на валідаторі та дочекайтеся сигналу підтвердження оплати.

Наразі банківською карткою можна оплатити проїзд лише за себе. Щоб сплатити за кількох осіб варто скористатись транспортною картою.

Також краще не прикладати до валідатора весь гаманець з різними картками, та не зберігати банківські картки у чохлі телефону. Щоб оплата випадково не списалась одразу з кількох карт.

QR-квитком

Прикладіть QR-квиток до «дзеркальної» частини внизу валідатора та дочекайтеся сигналу підтвердження оплати. Скануючи QR з телефона прикладайте ґаджет горизонтально.

Цифровою транспортною картою

Відкрийте у Wallet банківську картку до якої прив’язали свою цифрову транспортну карту, та прикладіть її до позначки на валідаторі . Якщо на цифровій карті немає ані поїздок, ані проїзного, то кошти спишуться з банківської картки за загальним тарифом.

Саме валідатор підтверджує оплату проїзду. Записи в застосунку Київ Цифровий створені лише для зручності користувачів, і не є обов’язковими
Перейти до вмісту