Про ГіОЦ

Історiя та дiяльнicть

56 РОКІВ ІСТОРІЇ

Комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (КП ГІОЦ) було засновано 01 липня 1963 року згідно з рішенням виконкому Київської міської ради депутатів трудящих від 04 червня 1963 року №792 при міськвиконкомі, як обчислювальний центр в складі «Київоргбуд» Головкиївміськбуду.

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНI ПОСЛУГИ ТА ІТ

З початку 90 років КП ГІОЦ вирішує питання автоматизації різних галузей народного господарства столиці України. Підприємство тісно співпрацює з виробниками/виконавцями житлово-комунальних послуг, а з 2015 року активно розвиває свою проектну діяльність в IT проектах та є співвиконавцем багатьох проектів Комплексної міської цільової програми "Електронна столиця".

ОДНА ВЕЛИКА КОМАНДА ТА СІМ'Я

На підприємстві працює більше 240 співробітників, серед яких є ветерани праці, що пропрацювали більше 20-ти років і виросли від молодших спеціалістів до керівників окремих підрозділів. Є і молодь, самовіддана та ініціативна праця якої, дає свої результати, а керівництво створює для неї умови проявити себе в розвитку сучасних технологій та умінні працювати в команді.

Керівництво

Козубський Віталій Миколайович

Директор

Наталя Ракитянська

Заступник директора з питань експлуатації розрахункових систем

Тетяна Токарєва

В.о. заступника директора з економіки та фінансів

Події та новини

Рекомендації щодо правил та порядку користування носіями електронного квитка

Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва

Закупівлі

КП ГіОЦ здійснює закупівлi послуг згідно щорiчного плану закупівель на тендернiй основi

Ви можте переглянути архів закупівль або пряйняти участь у актуальних тендерах

Вакансії

Шукаємо талановитого керівника проектів. Основні задачі та виклики: ведення проектів, бізнес-аналіз, комунікація зі стейкхолдерами...

КП ГІОЦ пропонує своїм співробітникам

  • Соціальний пакет, згідно з чинним законодавством України
  • Високий рівень заробітної плати (за результатами співбесіди)
  • Кар'єрний ріст