Новини

КП ГІОЦ більш не займається платежами за житлово-комунальні послуги

25.02.2021

На жаль, ми більше не працюємо з житлово-комунальним господарством.

Відповідно до Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 листопада 2020 року № 1872 «Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 08 грудня 2016 року № 1244» наразі організовується єдина міська служба для комплексного обслуговування споживачів житлово-комунальних послуг за принципом «єдиного вікна» на базі Комунального концерну «Центр комунального сервісу» (далі – КК ЦКС) з автоматизацією технологічних процесів нарахування плати за житлово-комунальні та інші пов’язані послуги із веденням централізованого обліку, супроводу, обробки платежів та формування, виготовлення, друку й доставки рахунків для оплати житлово-комунальних та інших пов’язаних послуг.

КК ЦКС доручено здійснювати вказане комплексне обслуговування за принципом «єдиного вікна» на договірній основі з виконавцями житлово-комунальних послуг в установленому порядку.

Враховуючи викладене, сплата за житлово-комунальні послуги здійснюється на сайті КК ЦКС. Кияни, які є володільцями «Муніципальної картки «Картка киянина», мають можливість сплачувати такі послуги на вказаному сайті без комісії.

При цьому, для споживачів збережено 10 % знижки на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Поряд з цим, для оплати житлово-комунальних послуг «не виходячи з дому» можливо скористатись, окрім вказаного сайту КК ЦКС, також і сайтами низки банківських/фінансових установ та їх платіжними інтернет-сервісами, зокрема, Ощад24/7, Приват24, «portmone.com», «iPay.ua», «EasyPay» та інші.