Новини

Оголошення про електронні квитки учня

02.03.2020

Оголошення про учнівські

До КП ГІОЦ,  як оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва, незалежно від форм власності (далі – АСОП) надходить інформація щодо шахрайських дій на стягнення коштів за видачу електронних квитків учня.

НАГОЛОШУЄМО! Учнівський квиток видається на безоплатній основі.

Розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  від 25.10.2019 року № 1864 «Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26.10.2018 року  № 1934 «Про введення в дослідну експлуатацію автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності» АСОП введено в дослідну експлуатацію. На період дослідної експлуатації АСОП, право пасажиру на одержання транспортних послуг на міському пасажирському транспорті надається на підставі, зокрема, студентського (учнівського) квитка.

Окрім того, інформуємо, що КП ГІОЦ не здійснює збору персональних даних учнів навчальних закладів, а тільки забезпечує емісію електронного квитка учня на підставі даних, переданих установами та закладами освіти.