Новини

Поповнення транспортного ресурсу транспортних карток на умовах безготівкового розрахунку

23.05.2021

 

Комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (далі – КП ГІОЦ) надає послуги з поповнення транспортного ресурсу транспортних карток на умовах безготівкового розрахунку з урахуванням встановлених тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті міста Києва.

Відповідний договір можливо укласти шляхом подання заяви про приєднання до договору, що розміщений на офіційному сайті КП ГІОЦ.

Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до п. 5 ч. 6 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» цей Закон не застосовується у випадку, якщо замовники - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у п. 4 ч. 1 першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», здійснюють закупівлі, зокрема, послуг, якщо ціни (тарифи) на них затверджуються державними колегіальними органами, іншими органами влади відповідно до їх повноважень або визначаються в порядку, встановленому зазначеними органами, у тому числі якщо визначення таких цін здійснюється на аукціонах.

Тарифи на послуги з перевезення пасажирів і вартість проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху, затверджені розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05.03.2020 № 399.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до п. 5 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05.03.2020 № 399 «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху» кількість поїздок, на яку може бути одноразово придбано транспортний ресурс носія електронного квитка, не може перевищувати 50 одиниць. Загальна кількість поїздок, яку може бути поповнено на транспортний ресурс носія електронного квитка, не може перевищувати 100 одиниць.

З огляду на це, при замовленні послуги з поповнення транспортного ресурсу носія електронного квитка слід обирати кількість поїздок для оплати проїзду в міському пасажирському транспорті з урахуванням зазначених обмежень.

При цьому, у разі перерахування коштів на відповідний транзитний рахунок оператора АСОП (КП ГІОЦ) у сумі, що перевищує встановлені вказаним розпорядженням обмеження щодо кількості поїздок, на яку може бути одноразово придбано транспортний ресурс носія електронного квитка, й загальної кількості поїздок, яку може бути поповнено на транспортний ресурс носія електронного квитка, КП ГІОЦ може акумулювати кошти понад розмір зазначених обмежень на згаданому рахунку й здійснити поповнення транспортного ресурсу носія електронного квитка після того, як це стане можливим з урахуванням встановлених обмежень. Надання або не надання замовником згоди на таке акумулювання коштів оператором АСОП (КП ГІОЦ) для майбутніх поповнень вказується у заяві про надання послуг з поповнення транспортного ресурсу транспортних карток, яка подається замовником на виконання договору.

У випадку необхідності укладення договору з дотриманням внутрішніх регламентів юридичних осіб, просимо звертатися до КП ГІОЦ за адресою електронної пошти e-ticket@kyivcity.gov.ua або за номером телефону 366 80 59.

 

Документи для завантаження:

1. Договір приєднання про надання послуг з поповнення транспортного ресурсу транспортних карток.

2. Форма заяви про приєднання.

3. Форма заяви про надання послуг з поповнення транспортного ресурсу транспортних карток.