Новини

Пропозиція для ЖБК/ОСББ

01.01.2019

          Шановні керівники Управляючих компаній, ЖБК, ОСББ, Комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (КП ГІОЦ) висловлює Вам свою повагу та звертається до Вас з пропозицією щодо надання та інформаційно-технологічного супроводження сучасного програмного забезпечення для проведення обліку розрахунків за житлово-комунальні послуги, що включає:

 1. Щомісячне формування та друк рахунків-повідомлень на сплату за житлово-комунальні та інші послуги .
 2. Надання банківським та фінансовим установам  інформації щодо виставлених сум до сплати за житлово-комунальні та інші послуги для здійснення ними прийому платежів.
 3. Оброблення та розподіл платежів від Споживачів, що надійшли на розподільчий рахунок.
 4. Надання та інформаційно-технологічне супроводження програмно-апаратного комплексу  в частині нарахування сплати та обліку розрахунків за житлово-комунальні та інші послуги, а саме:
 • підтримка алгоритмів розрахунків та своєчасне внесення змін до них у відповідності до нормативно-правових актів;
 • ведення довідників вулиць, будинків, тарифів, послуг, пільгових категорій споживачів;
 • ведення даних щодо наявності будинкових засобів обліку по послугах, здійснення розподілу обсягів спожитих комунальних послуг;
 • внесення даних щодо обсягів спожитих послуг згідно показників квартирних засобів обліку;
 • внесення даних щодо перерахунків спожитих послуг;
 • обробка інформації щодо призначених пільг та субсидій;
 • формування інформації по пільгових категоріях в електронному форматі;
 • формування та друк звітності по проведених розрахунках;
 • виклик системного адміністратора (у разі встановлення ПАК на персональному комп’ютері Замовника).

          Понад 50-річний досвід роботи у сфері інформатизації та оброблення даних, наявність відповідного сучасного програмного забезпечення та устаткування, кваліфіковані фахівці, надійні захищені канали доступу, гарантують високоякісне надання послуг у встановлений термін, із відповідністю до вимог законодавства України. Що, в свою чергу, забезпечить стале функціонування Ваших підприємств та створить передумови для своєчасного надходження коштів за надані житлово-комунальні та інші послуги. Багаторічна сумлінна господарська діяльність КП ГІОЦ відзначена чисельними подяками державних органів. У загальнонаціональному статистичному соціально-економічному рейтингу підприємств України КП ГІОЦ, двічі отримало звання «Підприємство року».

      На сьогоднішній день, КП ГІОЦ надає інформаційні послуги понад 700 ОСББ, ЖБК та іншим виконавцям послуг. Здійснює формування та друк об’єднаних рахунків-повідомлень, в яких відображається інформація щодо проведених розрахунків по внесках з управління  будинків та для зручності споживачів ‒ спожиті житлово-комунальні послуги, які надані  КП «Київтеплоенерго», КП «Київкомунсервіс», ПрАТ «Київводоканал» тощо. Оскільки наше підприємство перебуває в договірних відносинах з більшістю банківських та фінансових установ, це надає можливість Вашим споживачам оплачувати надані Вами послуги в будь-якому відділені банку чи он-лайн.

          Укладаючи договір з нами, Ви також можете розраховувати на підтримку юристів КП ГІОЦ у судах в якості третьої особи на стороні ЖБК чи ОСББ із наданням необхідних доказів, зокрема щодо зарахування коштів на рахунки виробників/виконавців комунальних послуг тощо.

            Контактні телефони

 • (044) 238-81-10
 • (044) 238-81-48
 • (044) 238-81-35
 • (044) 238-81-49
 • (044) 238-81-36

          Скачати презентацію