Новини

Запрошуємо Менеджера ІТ проєктів

06.05.2021

Менеджер IT проєктів / Project Manager

Шукаємо IT Project Manager для реалізації проєктів цифровізації міських сервісів у межах програми Цифрова Столиця.

КП ГІОЦ - технічний адміністратор основних цифрових систем Києва. Підприємство також реалізує і підтримує ряд важливих міських цифрових проектів, як наприклад, Київ Цифровий, е-квиток, сервіс парковок, сервіс пошуку евакуйованих машин та інші.

Вакансії відкриті у зв'язку з розширенням штату і збільшенням обсягу робіт. Посилення команди потрібно в проектах, пов'язаних з цифровізацією системи освіти (запис в навчальні заклади, оплата харчування, учнівські квитки) і адмініструванням високонавантажених систем звітності. Передбачається одночасне ведення 1-3 проектів.

Запрошуємо Project Manager з досвідом впровадження 2-3 IT проєктів, чітким розумінням циклу реалізації проєктів, знанням різних методологій проєктного управління та їх особливостей. 

Важливо: досвід роботи в сфері бізнес та системного аналізу, досвід підготовки техзавданнь. Знання UML, досвід використання Microsoft Project, Jira, Confluence.

Очікуємо також наявність додаткової освіти у напрямку Project Management і наявність вищої освіти.

Переваги роботи в ГІОЦ сьогодні:

  • Співробітники ГІОЦ пишаються роботою з соціально значущими проектами, які змінюють життя городян. І ви також будете безпосередньо покращувати життя мешканців Києва, маючи прямий вплив на впровадження корисних електронних сервісів.
  • Приєднавшись до нашої команди, ви знайдете дружний і відкритий колектив, готовий надати допомогу в будь-яку хвилину. У нас працює більше 200 чоловік, більшість з яких з нами вже більше 5 років.
  • ГІОЦ стабільно працює більше 55 років. Наші співробітники впевнені у завтрашньому дні, незважаючи на кризи і введення локдаунів.

Умови роботи:

  • Локація: Дніпровський район (Лівий берег), ст. м Чернігівська.
  • Повний робочий день, робота в офісі.
  • Графік роботи стандартний, 8.30-17.30 або 9.00-18.00, по п'ятницях скорочений день.
  • Офіційне працевлаштування та всі соціальні гарантії згідно КЗпП неухильно дотримуються.
  • Зарплатня офіційна, стабільно виплачується. Розмір обговорюємо на інтерв'ю.
  • Професійній розвиток – є можливість долучатися до різних цікавих вам проєктів, які реалізує КП ГІОЦ.

 

Надсилайте ваше резюме із зазначенням бажаного рівня заробітної платні на адресу hr-gioc@kmda.gov.ua.